FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Umów się z naszym doradcą kredytowym i poznaj swoje możliwości zakupu mieszkania

Wyszukiwarka mieszkań


Cambel Town - Pruszcz Gdański

OFERTA W SPRZEDAŻY

 

Nowo powstająca inwestycja CAMBEL TOWN zlokalizowana jest obok nowoczesnego i spokojnego Osiedla Bursztynowego, w rejonie, który charakteryzuje się wysokim potencjałem rozwojowym.

Projektowany zespół budynków spełnia wymagania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w zakresie zachowania standardu zabudowy i wysokiej jakości rozwiązań architektonicznych. Wyjątkowy charakter wyznacza nową wartość estetyczną i użytkową inwestycji. Projekt obejmuje budowę 154 mieszkań o najbardziej poszukiwanych metrażach - od 33 do 90 m2 wraz z infrastrukturą towarzyszącą - drogami wewnętrznymi, ogólnodostępnymi parkingami naziemnymi oraz wkomponowanymi w przestrzeń alejkami spacerowymi i towarzyszącą zielenią. Na terenie Osiedla CAMBEL TOWN wydzielona zostanie również strefa rekreacyjna dla mieszkańców.

Atuty inwestycji:

  • mieszkania o atrakcyjnym układzie funkcjonalno-przestrzennym
  • wysoki standard wykończenia części wspólnych
  • harmonogram wpłat za mieszkanie uzależniony od postępu prac budowlanych.

Przedstawione wizualizacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu Cywilnego i nie są wiążące dla stron, mają jedynie na celu przedstawienie koncepcji architekta, a ich charakter jest wyłącznie poglądowy.