FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Umów się z naszym doradcą kredytowym i poznaj swoje możliwości zakupu mieszkania

Wyszukiwarka mieszkań

Napisali o nas


PREZENTACJA P.P.H.U "MACH"
Osiągnięcia dewelopera

P.P.H.U "Mach" Tomasz Mach w Pruszczu Gdańskim zostało założone w 1995 roku. Jest to firma prywatna, której założycielem i właścicielem jest Tomasz Mach, a jej siedziba mieści się w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Łukasiewicza 2A.

Początkowo właściciel, Tomasz Mach, skoncentrował się na prowadzeniu hurtowni materiałów budowlanych. Jednak rosnący z roku na rok potencjał firmy i doświadczenie współpracowników umożliwiły sukcesywne rozszerzanie działalności firmy, która w ciągu kilku lat przekształciła się w jedno z najprężniej działających przedsiębiorstw w Pruszczu Gdańskim. W odpowiedzi na sygnały płynące z rynku oraz po dokonaniu analizy efektywności nowej inwestycji w roku 1998 powstał drugi bardzo poważny odłam działalności firmy z nową siedzibą przy ul. Kossaka w Pruszczu Gdańskim, w której firma rozpoczęła działalność deweloperską.

Przyjęto strategię przystępnej ceny oraz sprawnej dystrybucji usług deweloperskich. Firma P.P.U.H. MACH Tomasz Mach bazuje na znajomości marki MACH na lokalnym rynku a co za tym idzie lojalności potencjalnych klientów.

ZREALIZOWANE DOTYCHCZAS INWESTYCJE

W swoim dorobku posiadamy 13 inwestycji zrealizowanych. Dotychczas zrealizowane inwestycje to przede wszystkim domy wielorodzinne, w których oprócz mieszkań (356) mieszczą się również lokale usługowe (57).

Między innymi oddaliśmy do użytku:
- dwa domy wielorodzinne przy ul. E. Plater 1B i 1C, kompleks usługowo - mieszkalny przy ul. Kossaka 2 w Pruszczu Gdańskim, za który P.P.H.U. "Mach" otrzymało wyróżnienie w konkursie: "Najlepsza Inwestycja Powiatu Gdańskiego 2003 roku". Wyjątkowo atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta sprawiła, że jest to obiekt, w którym mieści się wiele lokali usługowych oraz ciekawych architektonicznie mieszkań.

- nowoczesny bloku mieszkalnego przy ul. Gen. E. Fieldorfa 3, kompleks mieszkalno - usługowy Centrum II, położony w samym sercu miasta przy ul. Wita Stwosza 12 przy ciągu spacerowo - handlowym (49 mieszkań oraz 17 lokali usługowych), osiedle "W Blasku Słońca" przy ulicy Gen. E. Fieldorfa w Pruszczu Gdańskim (4 budynki - 81 mieszkań) - atrakcyjna lokalizacja, podziemnymi halami garażowymi oraz zamkniętymi parkingami naziemne, budynek mieszkalno - usługowy Centrum IV, przy ul. Wita Stwosza 16 położony w bliskim sąsiedztwie Centrum II i Centrum III (9 mieszkań 6 sześć lokali usługowych), budynek mieszkalno - usługowy Centrum III przy ul. Wita Stwosza 14 (14 mieszkań i 5 lokali usługowych), budynek wielorodzinny na Kowalach, budynek wielorodzinny w Gdyni Orłowie (mieszkania apartamenty - obecnie jeszcze kilka wolnych lokali do zasiedlenia). Obecnie trwa budowa Osiedla Bursztynowego w Pruszczu Gdańskim oraz budynku wielorodzinnego w Starogardzie Gdańskim.

Zapraszamy wszystkich SZANOWNYCH KLIENTÓW do zapoznania się z naszą ofertą na stronie: www.mach.pl lub w dziale sprzedaży tel 058 058 683 30 00, 058 683 34 44

TERAZDOM.pl, 30.06.2007


Powrót: Napisali o nas