FINANSOWANIE NIERUCHOMOŚCI

Umów się z naszym doradcą kredytowym i poznaj swoje możliwości zakupu mieszkania

Wyszukiwarka mieszkań

O firmie "Mach"

P.P.H.U. "Mach" powstało w 1995 r. jako hurtownia materiałów budowlanych (obecnie Asorter Sp. z o.o.).

Dynamiczne i nowoczesne zarządzanie umożliwiło rozszerzenie działalności firmy. Obecnie P.P.H.U. "Mach" jest firmą developerską, która na przestrzeni kilku lat przekształciła się w jedno z najprężniej działających przedsiębiorstw w Pruszczu Gdańskim.


Pan Tomasz Mach właściciel firmy PPHU MACH sponsoruje

  • Drużynę Rugby Czarni Pruszcz
  • Drużynę Piłki siatkowej męskiej w Pruszczu Gdańskim oraz
  • okoliczne szkoły,
  • przedszkola.

Firma Mach oraz Pan Tomasz Mach prywatnie pomaga 2 stowarzyszeniom Spełniamy Marzenia oraz Zdążyć z pomocą Pani Beaty Tyszkiewicz.

Sfinansował akcję charytatywną - Spalony Dom w Żukczynie oraz otrzymał wyróżnienie jako HOJNY SPONSOR działalności charytatywnej roku 2004, przyznane przez Lions Club Gdańsk Amber. Klub ten jest sponsorowany przez firmę MACH corocznie. W roku 2007 firma MACH jest BRĄZOWNYM SPONSOREM.

Mottem klubu są słowa Cervantesa: "Dobrego nigdy za wiele. Dobrych ludzi się nie zapomina".

Aktywność LIONS CLUB GDAŃSK AMBER na polu działalności społecznej zyskała w minionym okresie uznanie władz samorządowych m.inn. Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Prezydentów Gdańska, Gdyni i Sopotu. Dokonania LC AMBER zostały również bardzo wysoko ocenione przez prezydentów Lions Club Internatiuonal podczas ich wizyt w Gdańsku. Nie należy przy tym zapominać, że najważniejszą jest wdzięczność tych najbardziej potrzebujących do których dociera organizowana przez członkinie klubu pomoc. W związku z tym firma MACH czuje się zaszczycona mając możliwość sponsorowania takiej działaloności.

W trakcie prowadzonej działalności Pan Mach otrzymał wiele podziękowań za wieloletnią współpracę od współpracowników oraz firm współpracujących.

W 2000 r. otrzymał od Burmistrza i Przewodniczącego Rady Miasta, podziękowanie za wysoko ocenianą postawę i zaangażowanie społeczne, promujące i wspierające władze samorządowe w realizacji zadań na rzecz społeczności lokalnej Pruszcza Gdańskiego w dziedzinie kultury fizycznej.

W 2001 r. roku otrzymał podziękowania Dyrektora MOSiR w Pruszczu Gdańskim za udzieloną pomoc i współpracę.

W 2004 r. otrzymał podziękowanie Starosty Gdańskiego oraz Komendanta Powiatowej Policji w dowód uznania za osobiste zaangażowanie oraz znaczny udział na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Gdańskiego oraz wsparcie działalności jednostki wykonującej zadania w zakresie porządku publicznego i bezpieczeństwa mieszkańców.

W tym samym roku otrzymał również wyróżnienie przyznane przez Pomorska Izbę Przemysłowo Handlową, w konkursie na Najlepszą Inwestycję Powiatu Gdańskiego w 2003 r. za inwestycję Obiekt Mieszkalno usługowy Centrum I w Pruszczu Gdańskim.

Od Marszałka Województwa Pomorskiego - Jana Kozłowskiego otrzymał wówczas również List Gratulacyjny z okazji przyznania wyróżnienia w konkursie NAJLEPSZA INWESTYCJA POWIATU GDAŃSKIEGO 2003 r. List wystosowano w uznaniu osiągnięć firmy MACH w szczególności na polu promowania zasad etyki, uczciwości i solidarności w działalności gospodarczej w Polsce oraz zaangażowania i wkładu w rozwój regionu pomorskiego oraz aktywnego propagowania idei i ducha przedsiebiorczości.

W 2005 r. otrzymał od Pomorskiej Izby Przemysłowo Handlowej - wyróżnienie w konkursie Najlepsza Inwestycja województwa pomorskiego w 2004 r. za wzór dobrej przedsiębiorczości.

W 2007 r. firma MACH była jednym ze sponsorów zawodów Racing BMX i MTB BURSZTYNOWY SZLAK dla mlodzieży - zorganizowanym na nowym torze rowerowym w Pruszczu Gdańskim przy ulicy Tysiąclecia. Tor ten został uznany przez uczestników za jednen z dwóch najlepiej przygotowanych torów zjazdowych w Polsce.

W 2009 roku inwestycja Osiedle Bursztynowe otrzymała III nagrodę w IV edycji konkursu Najlepsza Inwestycja Powiatu Gdańskiego.

Listy gratulacyjne